Enduro MTB series Rabka. Dwa dni ostrego ścigania, był to chyba najcięższy wyścig w moim życiu! Pierwszy dzień zmagań ukończony na 6- pozycji kat. Masters. Niestety niedziela to już walka z ogromnym bólem, przekonałem się że wiara to jednak wielka siła! Udaje sie ukonczyć zmagania na 8 miejscu. Wielkie podziekowania dla organizatorów i uczestników! foto. maiove #ohlinsmtb #ffsportpl #Endurastore💪 #enduromtbseries #eskimo #banless #kaskicom #santacruz #maiove

This entry was posted on 26/06/2019 at 16:26 by @bikedoctorservice . 9 tags, such as #ohlinsmtb, #ffsportpl, #Endurastore, #enduromtbseries and #eskimo where used on post, 80 people liked and 0 people left a comment up to now.

Instant Engagement Rate

10 /10Percent of the audience who like or comment the posts


Enduro MTB series Rabka. Dwa dni ostrego ścigania, był to chyba najcięższy wyścig w moim życiu! Pierwszy dzień zmagań ukończony na 6- pozycji kat. Masters. Niestety niedziela to już walka z ogromnym bólem, przekonałem się że wiara to jednak wielka siła! Udaje sie ukonczyć zmagania na 8 miejscu. Wielkie podziekowania dla organizatorów i uczestników! 
foto. maiove
#ohlinsmtb #ffsportpl #Endurastore💪 #enduromtbseries #eskimo #banless #kaskicom #santacruz #maiove

Comments 0

Likes 80